Eguneroko artxiboak: 2018 otsaila 21, asteazkena

Haur krosa – Ibaetako jaiak

Datorren Martxoaren 4 ean, igandea, Ibaetako Jai batzordeak auzoko Krosa antolatu du Ibai Ikastolako kirol batzordearen laguntzarekin.

Ikastolako lehen hezkuntzako 2. mailatik hasi eta 6. mailara arteko neska-mutil guzti-guztiak gonbidatuak zaudete krosean parte hartzera. Anima zaitezte eta zeuen lagunak ere anima itzazue.

Lekua: Lasterketa Errotaburuko parkean egingo da

Dortsalak: lasterketa bakoitza hasi baino ordu erdi lehenago banatuko dira

Irteerak neutralizatuak izango dira

Irteeraren ordutegia mailaz maila:

MAILA

JAIO-URTEA

DISTANTZIA

IRTEERA-ORDUA*

Mutil alebinak

2006-2007

1600 m

11:00

Neska alebinak

2006-2007

1200 m

11:10

Mutil benjaminak

2008-2009

800 m

11:20

Neska benjaminak

2008-2009

800 m

11:30

Aurrebenjaminak neska eta mutikoak

2010

400 m

11:40

*Parte hartzaile kopuruaren arabera aldaketak egon daitezke irteera orduetan.

Sariak: Parte hartzen duten guztien artean zozketatuko dira sariak

Suerta daitekeen min edo edozein eratako kalteei dagokienean , antolaketak ez du bere gain ezer hartuko

Parte hartu behar duzuenok, beheko eranskina bete martxoak 1 baino lehen. Hala ere, izena ematea lasterketa bakoitza hasi baino 15 minutu lehenago ere onartuko da.

Otsailak 24ko partiduak

BENJAMINAK

3.MAILA NESKAK

3N-AMASSORRAIN 3 IBAI IKASTOLA A lar. 11:30 DONOSTIA Benta Berri

3 AXULAR LIZEOA E 3 IBAI IKASTOLA B lar. 11:30 DONOSTIA Benta Berri

3.MAILA MUTILAK

3 SAN PATRICIO -D- 3IBAI IKASTOLA A lar. 11:30 DONOSTIA Benta Berri

3 SAN PATRICIO -E- 3IBAI IKASTOLA B lar. 10:30 DONOSTIA Benta Berri

4.MAILA NESKAK

4 IBAI IKASTOLA 4 MARY WARD A lar. 12:00 DONOSTIA PAKO YOLDI KIROLDEGIA

4.MAILA MUTILAK

IBAI IKASTOLA “A” SANTA TERESA lar. 13:10 DONOSTIA BERIO-7

IBAI IKASTOLA “B” EKINTZA “B” lar. 12:20 DONOSTIA BERIO-7

ALEBINAK

5.MAILA NESKAK

IBAI LIZEOTARRAK -A- lar. 11:30 DONOSTIA EKINTZA

5.MAILA MUTILAK

5 IBAI IKASTOLA 2K 5.- 2K SAN IGNACIO B lar. 12:30 DONOSTIA Benta Berri POL.

6.MAILA NESKAK

6 IBAI IKASTOLA 2K 6-2K-LA ASUNCIÓN-A lar. 12:30 DONOSTIA Egia

6.MAILA MUTILAK

IBAI IKASTOLA MUNDAIZ IK. lar. 11:30 DONOSTIA MUNDAIZ