Eguneroko artxiboak: 2019 apirila 11, osteguna

Maiatzak 18-19 famili giroan asteburu pasa

Maiatzak 18-19 famili giroan asteburu pasa
Datorren maiatzaren 18-19rako plana proposatzen dizuegu, kasu honetan Espinosa de los  Monteros-era joango gara. Familientzat pentsatutako irteera da , azpian uzten dizuegu informazioa osoa baita izen emateko formularioa ere. Betiko moduan izen emateko ikastolako familiek izango dute lehentasuna eta ondoren lekua egongo balitz beste edozeinentzat irekiko da.
Maiatzaren 3rako taldea sortuko ez balitz irteera bertan behera geratuko da.
Momentuz ez dugu programa zehaztu, izen ematen duen jende kopuruaren arabera egingo dugu.
espinosamonteros-montija-sotoscueva-4 Albergue espinosaMonteros

Animatu!!!

Espinosa de los Monteros

LEKUA
Monumento Natural de Ojo Guareña
Espinosa de los Monteros
Aterpetxea
DATA
Maiatzaren 18tik 19ra
IZEN EMATEA Izen ematea formularioa bete egin behar da.
Apirilaren 17ra arte, Ibai Ikastolako familientzat lehentasuna.
Apirilaren 18tik maiatzaren 3ra, gainontzeko familientzat.
Zalantzak edo informazio gehaigo   Fran Navarro 609388986
IRTEERA Maiatzak 18:
15:00h (Calle Bernardo Estornes kalea)
ITZULERA
Maiatzak 19:
20:00h (Calle Bernardo Estornes kalea)
PREZIOA GUZTIRA Pertsona bakoitzeko bidaiaren prezioa
Gaua eta ekintzak
Autobusez garraioa
OHARRAK
Bidaiaren barne daudenak:

  • Pentsio osoko ostatua (afaria, gela, gosaria eta igandeko bazkaria)
  • Monumento Natural Ojo Guareña-ra sarrera
  • Familia osoarentzat jarduerak (arku tiroa, eskalada, orientazioa, jolas kooperatiboak, etab.) / Actividades para toda la familia (tiro con arco, escalada, orientación, juegos cooperativos, etc…)

Bidaitik kanpo dagoena:

  • Maindireak eta eskuohialak / Sábanas y toallas.
espinosaEscalada  ARCOzancosEspinosa

Apirilak 13ko partiduak

APIRILAK 13KO PARTIDUAK

BENJAMINAK

3.MAILA  

 JAI

4.MAILA  (ESKUBALOIA)

 JAI

ALEBINAK

5.MAILA NESKAK

SAN PATRICIO   IBAI        lar.         09:00    DONOSTIA          AIETE – 2

5.MAILA MUTILAK

5-2K-ALTZA B  5 IBAI IKASTOLA A  lar.  10:30  DONOSTIA   Altza H.I. – SJC – (Txapin Ene, 21-23)

5 IBAI IKASTOLA B     5º 2K SUMMA ALDAPETA C  lar. 12:30  DONOSTIA ANTIGUA LUBERRI BHI

6.MAILA NESKAK

6 IBAI IKASTOLA 2K         NJP-KARMELO IKASTETXEA   lar.  11:00    DONOSTIA  Paco Yoldi POL.

6.MAILA MUTILAK

IKASBIDE IK. “B”  IBAI IKASTOLA  lar. 10:30  DONOSTIA MUNDAIZ F-8