Kirola kategoria artxiboak

Kategoria: Kirola

Onddi mendia -mendi irteera

Onddi mendia

Noiz: 2019 apirilaren 28

Plana: Diario Vascoko aparkalekutik irtengo gara goizeko 10:00etan eta 10:20etarako Besabira iristea espero dugu. Kotxeak aparkalekuan utziko ditugu eta aparkaleku guztia gure kotxeekin ez betetzeko ahalik eta kotxe gutxien eramaten saiatuko gara.
Besabi jatetxearen ondoan dagoen parkinean bilduko gara martxa asteko.
Norberak bere ogitartekoa eramango du.

Mapa/Ibilbidea:

Powered by Wikiloc

 

Nola joan: https://goo.gl/maps/HqkaUBfX1ENDPb3K9

Istripu asegurua: Gipuzkoako Foru Aldundiaren esker, Ibai ikastolako ikasleak mendiko segurua daukate.

Maiatzak 18-19 famili giroan asteburu pasa

Maiatzak 18-19 famili giroan asteburu pasa
Datorren maiatzaren 18-19rako plana proposatzen dizuegu, kasu honetan Espinosa de los  Monteros-era joango gara. Familientzat pentsatutako irteera da , azpian uzten dizuegu informazioa osoa baita izen emateko formularioa ere. Betiko moduan izen emateko ikastolako familiek izango dute lehentasuna eta ondoren lekua egongo balitz beste edozeinentzat irekiko da.
Maiatzaren 3rako taldea sortuko ez balitz irteera bertan behera geratuko da.
Momentuz ez dugu programa zehaztu, izen ematen duen jende kopuruaren arabera egingo dugu.
espinosamonteros-montija-sotoscueva-4 Albergue espinosaMonteros

Animatu!!!

Espinosa de los Monteros

LEKUA
Monumento Natural de Ojo Guareña
Espinosa de los Monteros
Aterpetxea
DATA
Maiatzaren 18tik 19ra
IZEN EMATEA Izen ematea formularioa bete egin behar da.
Apirilaren 17ra arte, Ibai Ikastolako familientzat lehentasuna.
Apirilaren 18tik maiatzaren 3ra, gainontzeko familientzat.
Zalantzak edo informazio gehaigo   Fran Navarro 609388986
IRTEERA Maiatzak 18:
15:00h (Calle Bernardo Estornes kalea)
ITZULERA
Maiatzak 19:
20:00h (Calle Bernardo Estornes kalea)
PREZIOA GUZTIRA Pertsona bakoitzeko bidaiaren prezioa
Gaua eta ekintzak
Autobusez garraioa
OHARRAK
Bidaiaren barne daudenak:

  • Pentsio osoko ostatua (afaria, gela, gosaria eta igandeko bazkaria)
  • Monumento Natural Ojo Guareña-ra sarrera
  • Familia osoarentzat jarduerak (arku tiroa, eskalada, orientazioa, jolas kooperatiboak, etab.) / Actividades para toda la familia (tiro con arco, escalada, orientación, juegos cooperativos, etc…)

Bidaitik kanpo dagoena:

  • Maindireak eta eskuohialak / Sábanas y toallas.
espinosaEscalada  ARCOzancosEspinosa

Apirilak 13ko partiduak

APIRILAK 13KO PARTIDUAK

BENJAMINAK

3.MAILA  

 JAI

4.MAILA  (ESKUBALOIA)

 JAI

ALEBINAK

5.MAILA NESKAK

SAN PATRICIO   IBAI        lar.         09:00    DONOSTIA          AIETE – 2

5.MAILA MUTILAK

5-2K-ALTZA B  5 IBAI IKASTOLA A  lar.  10:30  DONOSTIA   Altza H.I. – SJC – (Txapin Ene, 21-23)

5 IBAI IKASTOLA B     5º 2K SUMMA ALDAPETA C  lar. 12:30  DONOSTIA ANTIGUA LUBERRI BHI

6.MAILA NESKAK

6 IBAI IKASTOLA 2K         NJP-KARMELO IKASTETXEA   lar.  11:00    DONOSTIA  Paco Yoldi POL.

6.MAILA MUTILAK

IKASBIDE IK. “B”  IBAI IKASTOLA  lar. 10:30  DONOSTIA MUNDAIZ F-8

Apirilak 6ko partiduak

APIRILAK 6KO PARTIDUAK

BENJAMINAK

3.MAILA

ATLETISMO JOLASAK 10:30 ANOETAKO BELODROMOA

4.MAILA (ESKUBALOIA)

4 IBAI IKASTOLA A NJP-KARMELO IKASTETXEA B lar. 11:30 DONOSTIA Pol. BENTABERRI

4 AMARA BERRI B 4 IBAI IKASTOLA B lar. 13:10 DONOSTIA Pol. BENTABERRI

ALEBINAK

5.MAILA NESKAK

LIZEOTARRAK -C- IBAI lar. 10:00 DONOSTIA  EKINTZA

5.MAILA MUTILAK

5 IBAI IKASTOLA A 5 2K SAN PATRICIO lar. 12:30 DONOSTIA ANTIGUA LUBERRI BHI

 5-2K AMARA BERRI D 5 IBAI IKASTOLA B lar. 12:30 DONOSTIA Ferrerias AMARA BERRI

6.MAILA NESKAK

6º 2k SUMMA ALDAPETA B 6 IBAI IKASTOLA 2K lar. 10:00 DONOSTIA  Paco Yoldi POL.

6.MAILA MUTILAK

IBAI IKASTOLA ZUHAIZTI BERDEA lar. 11:00 DONOSTIA HONDARTZA Kontxa 6

Martxoak 30ko partiduak

MARTXOAK 30KO PARTIDUAK

BENJAMINAK

3.MAILA

ATLETISMO JOLASAK 10:30 ANOETAKO BELODROMOA

4.MAILA (ESKUBALOIA)

4 AMARA BERRI A 4 IBAI IKASTOLA A lar. 11:30 DONOSTIA Pol. BENTABERRI

4 IBAI IKASTOLA B NJP-KARMELO IKASTETXEA A lar. 13:10 DONOSTIA Pol. BENTABERRI

ALEBINAK

5.MAILA NESKAK

IBAI EKINTZA -B- lar. 10:00 DONOSTIA  EKINTZA

5.MAILA MUTILAK

5 IBAI IKASTOLA A 52K SAN LUIS LA SALLE BASKET lar. 12:30 DONOSTIA  ANTIGUA LUBERRI BHI
5 AXULAR LIZEOA D 5 IBAI IKASTOLA B lar. 09:00 DONOSTIA Axular lizeoa

6.MAILA NESKAK

 6-2K-EKINTZA A 6 IBAI IKASTOLA 2K lar. 11:00 DONOSTIA  Paco Yoldi POL.

6.MAILA MUTILAK

AXULAR LIZEOA IK. ‘B’ – IBAI IKASTOLA  Sábado     10:00h. PUIO DONOSTIA

Ametzagaina – Eskolarteko orientazio proba

Igandean, Martxoak 24, eskolarteko orientazio proba Ametzagainan izango da.

zzz LOGO PANELES

Izen emateko, aukeratu:

  • Bakarka (Umea bakarrik) (normalean 10 urte baino elduagoak)
  • Familian/taldean (Ume bat bere amarekin / Hiru ume, aitona eta gurasoak /…) (edozein urteko umeak)

Eta 4 ibilbide daude (Familiarra/Horia, Laranja, Gorria)
Kamiseta bat egongo da ikasle bakoitzarentzat.

Izen emateko epea ostegunean (martxoaren 21a) bukatuko da.

Izen emateko eta info gehiago: https://gotorientazioa.org/2018-2019-ametzagaina/
eta: www.facebook.com/gotgipuzkoa/

Martxoak 23ko partiduak

MARTXOAK 23KO PARTIDUAK

BENJAMINAK

3.MAILA MUTILAK

3 IBAI IKASTOLA A 3-EKINTZA A lar. 10:00 DONOSTIA  Benta Berri POL.

3 AXULAR G 3 IBAI IKASTOLA B lar. 12:00 DONOSTIA Benta Berri POL.

3.MAILA NESKAK

3 IBAI IKASTOLA A 3-EKINTZA A lar. 10:00 DONOSTIA Benta Berri POL.

3 AXULAR D 3 IBAI IKASTOLA B lar. 12:00 DONOSTIA Benta Berri POL.

4.MAILA MUTILAK

EKINTZA IBAI IKASTOLA lar. 10:40 DONOSTIA BERIO-7 (H.Artificial)

4.MAILA NESKAK

4 IBAI IKASTOLA 4 ZURRIOLA B lar. 10:00 DONOSTIA  PAKO YOLDI KIROLDEGIA

ALEBINAK

5.MAILA NESKAK

EKINTZA -A- IBAI lar. 10:00 DONOSTIA EKINTZA

5.MAILA MUTILAK

5-2K-MARY WARD 5 IBAI IKASTOLA A lar. 9:00 DONOSTIA  Mary Ward Ik.

5 IBAI IKASTOLA B 5º ZUHAIZTI B lar. 09:00 DONOSTIA ANTIGUA LUBERRI BHI

6.MAILA NESKAK

6 IBAI IKASTOLA 2K 6-2K AMARA BERRI M lar. 11:30 DONOSTIA Egia POL

6.MAILA MUTILAK

IBAI IKASTOLA AITOR IKASTOLA lar. 11:00 DONOSTIA HONDARTZA 3

Martxoak 9ko partiduak

MARTXOAK 9KO PARTIDUAK

BENJAMINAK

3.MAILA  MUTILAK

3 AXULAR I         3 IBAI IKASTOLA A           lar.         11:00    DONOSTIA Benta Berri POL.

3 IBAI IKASTOLA B           3 DEUTSCHE SCHULE A  lar.         12:00     DONOSTIA Benta Berri POL.

 3.MAILA NESKAK

3 AXULAR E        3 IBAI IKASTOLA A           lar.         11:00    DONOSTIA   Benta Berri POL.

 3 IBAI IKASTOLA B           3N-AMASSORRAIN A     lar.         12:00     DONOSTIA Benta Berri POL.

4.MAILA  MUTILAK

IBAI IKASTOLA  AXULAR “B”        lar.         09:00    DONOSTIA  BERIO-7

 4.MAILA NESKAK  

4 IBAI IKASTOLA                              ATSEDENA

 ALEBINAK

5.MAILA NESKAK

IBAI       LIZEOTARRAK -B-             09/03/2019         10:00     DONOSTIA          EKINTZA

5.MAILA MUTILAK

5 IBAI IKASTOLA A           5-AMASSORRAIN   lar.        09:00     DONOSTIA   ANTIGUA LUBERRI BHI

HERRERA 2K       5 IBAI IKASTOLA B           lar.         13:30    DONOSTIA    Bidebieta kiroldegia

6.MAILA NESKAK

6.- 1K LOYOLA B               6 IBAI IKASTOLA 2K         lar.         10:30     DONOSTIA Egia POL.

6.MAILA MUTILAK

IBAI IKASTOLA  – STO. TOMAS LIZEOA IK. ‘C’     Sábado     12:00h.     HONDARTZA campo 10  DONOSTIA

Martxoak 2ko partiduak

MARTXOAK 2KO PARTIDUAK

BENJAMINAK

3.MAILA MUTILAK

JAI

3.MAILA NESKAK

JAI

4.MAILA MUTILAK

JAI

4.MAILA NESKAK

JAI

ALEBINAK

5.MAILA NESKAK

LIZEOTARRAK -D- IBAI lar. 11:00 DONOSTIA  EKINTZA

5.MAILA MUTILAK

JAI

6.MAILA NESKAK

JAI

6.MAILA MUTILAK

CLARET IKASTOLA 6. “A” IBAI IKASTOLA lar. 13:00 DONOSTIA  ZUBIETA Z4

Otsailak 23ko partiduak

OTSAILAK 23KO PARTIDUAK

BENJAMINAK

3.MAILA  MUTILAK

3M-AMASSORRAIN        3 IBAI IKASTOLA A          lar.         11:00     DONOSTIA       Benta Berri POL.

3 JESUITINAS B 3 IBAI IKASTOLA B           lar.         11:00    DONOSTIA       Benta Berri POL.

 3.MAILA NESKAK

JESUITINAS        3 IBAI IKASTOLA B           lar.         11:00    DONOSTIA  Benta Berri POL.

3N-AMASSORRAIN B      3 IBAI IKASTOLA A           lar.         11:00     DONOSTIA  Benta Berri POL.

4.MAILA  MUTILAK

AMASORRAIN  “B”          IBAI IKASTOLA  lar.         13:10    DONOSTIA    BERIO-7

 4.MAILA NESKAK  

4 SAN PATRICIO B            4 IBAI IKASTOLA  13:00 PAKO YOLDI

 ALEBINAK

5.MAILA NESKAK

MARY WARD     IBAI                       09:30     DONOSTIA         EKINTZA

5.MAILA MUTILAK

 5 IBAI IKASTOLA A   2K 5 THE ENGLISH SCHOOL B     lar.    09:00    DONOSTIA ANTIGUA LUBERRI BHI

5 2K SAN PATRICIO   5 IBAI IKASTOLA B     lar.  10:00     DONOSTIA  San Patricio Colegio Inglés

6.MAILA NESKAK

6 IBAI IKASTOLA 2K         6º ZUHAIZTI TXURIA      lar.         09:30     DONOSTIA  Egia POL.

6.MAILA MUTILAK

IBAI IKASTOLA  – JESUITINAS IK.     Sábado     11:40h.            HONDARTZA  6.zelaia  DONOSTIA