Partiduak kategoria artxiboak

Kategoria: partiduak

Otsailak 23ko partiduak

OTSAILAK 23KO PARTIDUAK

BENJAMINAK

3.MAILA  MUTILAK

3M-AMASSORRAIN        3 IBAI IKASTOLA A          lar.         11:00     DONOSTIA       Benta Berri POL.

3 JESUITINAS B 3 IBAI IKASTOLA B           lar.         11:00    DONOSTIA       Benta Berri POL.

 3.MAILA NESKAK

JESUITINAS        3 IBAI IKASTOLA B           lar.         11:00    DONOSTIA  Benta Berri POL.

3N-AMASSORRAIN B      3 IBAI IKASTOLA A           lar.         11:00     DONOSTIA  Benta Berri POL.

4.MAILA  MUTILAK

AMASORRAIN  “B”          IBAI IKASTOLA  lar.         13:10    DONOSTIA    BERIO-7

 4.MAILA NESKAK  

4 SAN PATRICIO B            4 IBAI IKASTOLA  13:00 PAKO YOLDI

 ALEBINAK

5.MAILA NESKAK

MARY WARD     IBAI                       09:30     DONOSTIA         EKINTZA

5.MAILA MUTILAK

 5 IBAI IKASTOLA A   2K 5 THE ENGLISH SCHOOL B     lar.    09:00    DONOSTIA ANTIGUA LUBERRI BHI

5 2K SAN PATRICIO   5 IBAI IKASTOLA B     lar.  10:00     DONOSTIA  San Patricio Colegio Inglés

6.MAILA NESKAK

6 IBAI IKASTOLA 2K         6º ZUHAIZTI TXURIA      lar.         09:30     DONOSTIA  Egia POL.

6.MAILA MUTILAK

IBAI IKASTOLA  – JESUITINAS IK.     Sábado     11:40h.            HONDARTZA  6.zelaia  DONOSTIA

Otsailak 16ko partiduak

OTSAILAK 16KO PARTIDUAK

BENJAMINAK

3.MAILA MUTILAK

Atletismo 11:00 Pako Yoldi

3.MAILA NESKAK

Atletismo 11:00 Pako Yoldi

4.MAILA MUTILAK

Ur jaialdia 10:00 Zuhaizti kiroldegia

4.MAILA NESKAK

Ur jaialdia 10:00 Zuhaizti kiroldegia

ALEBINAK

5.MAILA NESKAK

IBAI SAN PATRICIO 13:00 DONOSTIA EKINTZA

5.MAILA MUTILAK

5º 2K SUMMA ALDAPETA C 5 IBAI IKASTOLA A lar. 10:00 DONOSTIA  Bentaberri

5 IBAI IKASTOLA B 5º CORAZONISTAS -A- 2K lar. 09:00 DONOSTIA ANTIGUA LUBERRI BHI

6.MAILA NESKAK

6 2K SANTO TOMAS LIZEOA A 6 IBAI IKASTOLA 2K lar. 10:30 DONOSTIA  Egia POL.

6.MAILA MUTILAK

SAN IGNACIO IK. “B” IBAI IKASTOLA lar. 09:00 DONOSTIA  MARTUTENE

Otsailak 9ko partiduak

OTSAILAK 9KO PARTIDUAK

BENJAMINAK

3.MAILA  MUTILAK

3 IBAI IKASTOLA B        3 2 K LARRAMENDI ILK A   lar.     10:00    DONOSTIA      Benta Berri  POL.

3 IBAI IKASTOLA A           3 JAKINTZA B     lar.         11:00    DONOSTIA  Benta Berri POL.

3.MAILA NESKAK

3 IBAI IKASTOLA B     3 JAKINTZA A    lar.   10:00    DONOSTIA         Benta Berri POL.

3 IBAI IKASTOLA A          3 SAN PATRICIO -B-        lar.     10:00     DONOSTIA  Benta Berri POL.

 4.MAILA  MUTILAK

IBAI IKASTOLA  AMASORRAIN “A”  lar.   09:50    DONOSTIA    BERIO-7

 4.MAILA NESKAK  

4 IBAI IKASTOLA     ESKIBEL lar.  09:00    DONOSTIA   PAKO YOLDI KIROLDEGIA

ALEBINAK

5.MAILA NESKAK

5 IBAI IKASTOLA 1K     5 1K SAN PATRICIO      lar.      10:30    DONOSTIA Egia POL.

 5.MAILA MUTILAK

IBAI IKASTOLA – SUMMA ALDAPETA A  Sábado   11:40  HONDARTZA campo 9  DONOSTIA

6.MAILA NESKAK

ATSEDENA

6.MAILA MUTILAK

6 1K CLARET IKASTOLA A              6 IBAI IKASTOLA   9:30 Mariaren Bihotza

Otsailak 2ko partiduak

OTSAILAK 2KO PARTIDUAK

BENJAMINAK

3.MAILA MUTILAK

3 SAN PATRICIO -D- 3 IBAI IKASTOLA A lar. 12:00 DONOSTIA Benta Berri POL.

3 SAN PATRICIO -E- 3 IBAI IKASTOLA B lar. 10:00 DONOSTIA Benta Berri POL.

3.MAILA NESKAK

3 SAN PATRICIO -E- 3 IBAI IKASTOLA A lar. 12:00 DONOSTIA Benta Berri POL.

3 SAN PATRICIO -D- 3 IBAI IKASTOLA B lar. 10:00 DONOSTIA Benta Berri POL.

4.MAILA MUTILAK

AXULAR “A” IBAI IKASTOLA lar. 09:00 DONOSTIA  BERIO-7

4.MAILA NESKAK

4 DEUTSCHE SCHULE 4 IBAI IKASTOLA lar. 10:00 DONOSTIA  GASKA KIROLDEGIA

ALEBINAK

5.MAILA NESKAK

ORIXE 5A 1K 5 IBAI IKASTOLA 1K lar. 09:30 DONOSTIA Egia POL.

5.MAILA MUTILAK

THE ENGLISH SCHOOL IBAI IKASTOLA lar. 10:30 DONOSTIA  MUNDAIZ F-8

6.MAILA NESKAK

SANTO TOMAS LIZEOA -D- (6) IBAI (6) lar. 11:30 DONOSTIAEKINTZA

6.MAILA MUTILAK

6 IBAI IKASTOLA 6 AXULAR LIZEOA A lar. 09:00 DONOSTIA ANTIGUA LUBERRI BHI

Urtarrilak 26 partiduak

URTARRILAK 26KO PARTIDUAK

BENJAMINAK

3.MAILA MUTILAK

3-EKINTZA A 3 IBAI IKASTOLA A lar. 10:00 DONOSTIA Benta Berri POL.

3-EKINTZA B 3 IBAI IKASTOLA B lar. 12:00 DONOSTIA Benta Berri POL.

3.MAILA NESKAK

3-EKINTZA A 3 IBAI IKASTOLA A lar. 10:00 DONOSTIA Benta Berri POL.

3-EKINTZA B 3 IBAI IKASTOLA B lar. 11:00 DONOSTIA Benta Berri POL.

4.MAILA MUTILAK

IBAI IKASTOLA JAKINTZA “A” lar. 12:20 DONOSTIA BERIO-7 (H.Artificial)

4.MAILA NESKAK

4 IBAI IKASTOLA 4 SUMMA ALDAPETA A lar. 12:00 DONOSTIA PAKO YOLDI KIROLDEGIA

ALEBINAK

5.MAILA NESKAK

5 IBAI IKASTOLA 1K 5º CORAZONISTAS -A- 1K lar. 09:30 DONOSTIA Egia POL.

5.MAILA MUTILAK

IBAI IKASTOLA  – LA SALLE IKA. ‘B’ Lar.     09:00h. LA SALLE (H.A.) DONOSTIA

6.MAILA NESKAK

IBAI (6) SANTO TOMAS LIZEOA -A- (6) lar. 09:50 DONOSTIA EKINTZA

6.MAILA MUTILAK

6 IBAI IKASTOLA 6-1K-LA ASUNCIÓN-A lar. 09:00 DONOSTIA ANTIGUA LUBERRI BHI

Urtarrilak 12ko partiduak

URTARRILAK 12KO PARTIDUAK

BENJAMINAK

3.MAILA  MUTILAK

UR JAIALDIA

11:00 Zuhaizti kiroldegia

3.MAILA NESKAK

UR JAIALDIA

11:00 Zuhaizti kiroldegia

4.MAILA  MUTILAK

jai

4.MAILA NESKAK  

jai

ALEBINAK

5.MAILA NESKAK

5 IBAI IKASTOLA 1K         ATSEDENA

5.MAILA MUTILAK

AMARA BERRI H.I. “E”    IBAI IKASTOLA   lar.          11:00     DONOSTIA  MARTUTENE

6.MAILA NESKAK

SAN PATRICIO  -B-  (6)   IBAI (6) lar.          09:00     DONOSTIA  EKINTZA

6.MAILA MUTILAK

6º 1K SUMMA ALDAPETA B         6 IBAI IKASTOLA               lar.          13:00 Pako Yoldi

Abenduak 15eko partiduak

ABENDUAK 15EKO PARTIDUAK

BENJAMINAK

3.MAILA MUTILAK

AXULAR LIZEOA “G” IBAI IKASTOLA lar. 09:50 DONOSTIA BERIO-7 (H.Artificial)

3.MAILA NESKAK

IKASBIDE LH3 1K IBAI IKASTOLA lar. 10:00 DONOSTIA GASKA KIRO LDEGIA

4.MAILA MUTILAK

4M-AMASSORRAIN C 4 IBAI IKASTOLA A lar. 12:00 DONOSTIA Benta Berri POL.

4 AXULAR A 4 IBAI IKASTOLA B lar. 12:00 DONOSTIA Benta Berri POL.

4.MAILA NESKAK

4 JAKINTZA C 4 IBAI IKASTOLA A lar. 11:00 DONOSTIA  Benta Berri POL.

4 AXULAR C 4 IBAI IKASTOLA B lar. 13:00 DONOSTIA  Benta Berri POL.

ALEBINAK

5.MAILA NESKAK

5-1K-EKINTZA B 5 IBAI IKASTOLA 1K lar. 09:30 DONOSTIA  Egia POL.

5.MAILA MUTILAK

IBAI IKASTOLA LIZEOTARRAK “D” lar. 09:00 DONOSTIA HERRERA

6.MAILA NESKAK

IBAI (6) EKINTZA -A- (6) lar. 09:00 DONOSTIA EKINTZA

6.MAILA MUTILAK

6-AMASSORRAIN 6 IBAI IKASTOLA lar. 09:00 DONOSTIA Amassorrain Ikastola (Añorga)

Abenduak 1eko partiduak

ABENDUAK 1EKO PARTIDUAK

BENJAMINAK

3.MAILA MUTILAK

IBAI IKASTOLA AXULAR LIZEOA “E” lar. 10:40 DONOSTIA BERIO-7 (H.Artificial)

3.MAILA NESKAK

IBAI IKASTOLA 3 MARY WARD A lar. 11:00 PAKO YOLDI

4.MAILA MUTILAK

4 IBAI IKASTOLA A 4 DEUTSCHE SCHULE B lar. 11:00 DONOSTIA  Benta Berri POL.

4 IBAI IKASTOLA B 4M-AMASSORRAIN A lar. 11:00 DONOSTIA Benta Berri POL.

4.MAILA NESKAK

4 IBAI IKASTOLA A 4 JAKINTZA A lar. 12:00 DONOSTIA  Benta Berri POL.

4 IBAI IKASTOLA B 4 AXULAR B lar. 11:00 DONOSTIA Benta Berri POL.

ALEBINAK

5.MAILA NESKAK

5 IBAI IKASTOLA 1K 5-1K-EKINTZA A lar. 10:30 DONOSTIA Egia POL.

5.MAILA MUTILAK

LA ASUNCION IK  – IBAI IKASTOLA  Sábado     09:00h. LA SALLE (H.A.) DONOSTIA

6.MAILA NESKAK

SANTO TOMAS LIZEOA -C- (6) IBAI (6) lar. 10:00 DONOSTIA EKINTZA

6.MAILA MUTILAK

6 IBAI IKASTOLA ATSEDENA

Azaroak 24ko partiduak

AZAROAK 24KO PARTIDUAK

BENJAMINAK

3.MAILA MUTILAK

LARRAMENDI ILK IBAI IKASTOLA lar. 10:40 DONOSTIA BERIO-7 (H.Artificial)

3.MAILA NESKAK

3 MARY WARD B IBAI IKASTOLA lar. 12:00 PACO YOLDI

4.MAILA MUTILAK

4 SAN PATRICIO -D- 4 IBAI IKASTOLA A lar. 11:00 DONOSTIA  Benta Berri POL.

4 SAN PATRICIO -E- 4 IBAI IKASTOLA B lar. 12:00 DONOSTIA Benta Berri POL.

4.MAILA NESKAK

4 DEUTSCHE SCHULE 4 IBAI IKASTOLA A lar. 13:00 DONOSTIA  Benta Berri POL.

4 SAN PATRICIO -D- 4 IBAI IKASTOLA B lar. 11:00 DONOSTIA  Benta Berri POL.

ALEBINAK

5.MAILA NESKAK

5-1K-ALTZA 5 IBAI IKASTOLA 1K lar. 09:30 DONOSTIA Egia POL.

5.MAILA MUTILAK

 IBAI IKASTOLA  – ZUHAIZTI H.I. ‘B’ Sábado     11:00h. HONDARTZA campo 2

6.MAILA NESKAK

IBAI (6) EKINTZA -B- (6) lar. 10:00 DONOSTIA EKINTZA

6.MAILA MUTILAK

6 1K DEUTSCHE SCHULE B 6 IBAI IKASTOLA lar. 11:00 DONOSTIA  Alemán Colegio

Azaroak 17ko partiduak

AZAROAK 17KO PARTIDUAK

BENJAMINAK

3.MAILA MUTILAK

EKINTZA “A” IBAI IKASTOLA lar. 09:00 DONOSTIA BERIO-7

3.MAILA NESKAK

IBAI IKASTOLA 3 ZURRIOLA A lar. 09:00 DONOSTIAPAKO YOLDI KIROLDEGIA

4.MAILA MUTILAK

4 IBAI IKASTOLA A 4 JESUITINAS B lar. 12:00 DONOSTIA  Benta Berri POL.

4 IBAI IKASTOLA B 4 SAN PATRICIO -B- lar. 12:00 DONOSTIA  Benta Berri POL.

4.MAILA NESKAK

4 IBAI IKASTOLA A 4 SAN PATRICIO -B- lar. 10:00 DONOSTIA Benta Berri POL.

4 IBAI IKASTOLA B 4 JESUITINAS lar. 12:00 DONOSTIA Benta Berri POL.

ALEBINAK

5.MAILA NESKAK

5 IBAI IKASTOLA 1K 5.- 2K LOYOLA B lar. 10:30 DONOSTIA  Egia POL.

5.MAILA MUTILAK

 ARANTZAZUKO AMA IK.  – IBAI IKASTOLA  lar.     11:00h. MARTUTENE DONOSTIA

6.MAILA NESKAK

ZURRIOLA -A- (6) IBAI (6) lar. 09:00 DONOSTIA AIETE – 2

6.MAILA MUTILAK

6 IBAI IKASTOLA 6 AXULAR LIZEOA B lar. 09:00 DONOSTIA  ANTIGUA LUBERRI BHI