Hilabeteko artxiboak: otsaila 2019

Otsailak 23ko partiduak

OTSAILAK 23KO PARTIDUAK

BENJAMINAK

3.MAILA  MUTILAK

3M-AMASSORRAIN        3 IBAI IKASTOLA A          lar.         11:00     DONOSTIA       Benta Berri POL.

3 JESUITINAS B 3 IBAI IKASTOLA B           lar.         11:00    DONOSTIA       Benta Berri POL.

 3.MAILA NESKAK

JESUITINAS        3 IBAI IKASTOLA B           lar.         11:00    DONOSTIA  Benta Berri POL.

3N-AMASSORRAIN B      3 IBAI IKASTOLA A           lar.         11:00     DONOSTIA  Benta Berri POL.

4.MAILA  MUTILAK

AMASORRAIN  “B”          IBAI IKASTOLA  lar.         13:10    DONOSTIA    BERIO-7

 4.MAILA NESKAK  

4 SAN PATRICIO B            4 IBAI IKASTOLA  13:00 PAKO YOLDI

 ALEBINAK

5.MAILA NESKAK

MARY WARD     IBAI                       09:30     DONOSTIA         EKINTZA

5.MAILA MUTILAK

 5 IBAI IKASTOLA A   2K 5 THE ENGLISH SCHOOL B     lar.    09:00    DONOSTIA ANTIGUA LUBERRI BHI

5 2K SAN PATRICIO   5 IBAI IKASTOLA B     lar.  10:00     DONOSTIA  San Patricio Colegio Inglés

6.MAILA NESKAK

6 IBAI IKASTOLA 2K         6º ZUHAIZTI TXURIA      lar.         09:30     DONOSTIA  Egia POL.

6.MAILA MUTILAK

IBAI IKASTOLA  – JESUITINAS IK.     Sábado     11:40h.            HONDARTZA  6.zelaia  DONOSTIA

Eskiatzera irteera

ESKIATZERA IRTEERA

Nora? Valdezcarayko eski estaziora.
Noiz? martxoaren 10ean.
Nola? Ikastolako IGEK autobusa antolatuko du auzotik irtenda (goizeko 6:00ak aldera irtengo ginateke eta buelta 20:00tarako gutxi gora behera).
Prezioa:

  • AUTOBUSA BAKARRIK (ESKIATU NAHI EZ DUTENENTZAT) 15€
  • 10 URTETIK BEHERA AUTOBUSA + FORFAITA (SEGURUA BARNE) 33,5€
  • 10 URTETIK GORA AUTOBUSA + FORFAITA (SEGURUA BARNE) 39,5€
  • 10 URTETIK BEHERA AUTOBUSA+FORFAITA+MATERIAL ALOKAIRUA 46,5€ (kaskoa nahi duenak 4€ gehiago )
  • 10 URTETIK GORA AUTOBUSA+FORFAITA+MATERIAL ALOKAIRUA 52,5€ (kaskoa nahi duenak 4€ gehiago )

Familiengan pentsaturiko irteera da, haur guztiak arduradun heldu batekin joan beharko dira.

Izen emateko epeak: ikastolako familiek otsailaren 22ra arte lehentasuna izango dute, data honetatik aurrera nahi duen ororentzat irekiko dugu (familia, lagunak, ikasle ohiak…). Izen emateak, beheko galdetegia bete.

Ez dugu eskiko klaserik antolatuko, nahi duenak estazioarekin harremanetan jarri eta modu partikularrean eskatu beharko ditu.

Martxoaren 1erako taldea osatuko ez bagenu bidaia bertan behera geratuko da.

Otsailak 16ko partiduak

OTSAILAK 16KO PARTIDUAK

BENJAMINAK

3.MAILA MUTILAK

Atletismo 11:00 Pako Yoldi

3.MAILA NESKAK

Atletismo 11:00 Pako Yoldi

4.MAILA MUTILAK

Ur jaialdia 10:00 Zuhaizti kiroldegia

4.MAILA NESKAK

Ur jaialdia 10:00 Zuhaizti kiroldegia

ALEBINAK

5.MAILA NESKAK

IBAI SAN PATRICIO 13:00 DONOSTIA EKINTZA

5.MAILA MUTILAK

5º 2K SUMMA ALDAPETA C 5 IBAI IKASTOLA A lar. 10:00 DONOSTIA  Bentaberri

5 IBAI IKASTOLA B 5º CORAZONISTAS -A- 2K lar. 09:00 DONOSTIA ANTIGUA LUBERRI BHI

6.MAILA NESKAK

6 2K SANTO TOMAS LIZEOA A 6 IBAI IKASTOLA 2K lar. 10:30 DONOSTIA  Egia POL.

6.MAILA MUTILAK

SAN IGNACIO IK. “B” IBAI IKASTOLA lar. 09:00 DONOSTIA  MARTUTENE

Haur krossa-Ibaetako jaia

HAUR KROSA –  IBAETAKO JAIAK

Datorren Otsailaren 24 ean, igandea,  Ibaetako Jai batzordeak auzoko Krosa antolatu du Ibai Ikastolako kirol batzordearen laguntzarekin.

Ikastolako lehen hezkuntzako 2. mailatik hasi eta 6. mailara arteko  neska-mutil guzti-guztiak gonbidatuak zaudete krosean parte hartzera. Anima zaitezte eta zeuen lagunak ere anima itzazue.

Lekua: Lasterketa Errotaburuko parkean egingo da
Dortsalak: lasterketa bakoitza hasi baino  lehenago banatuko dira
Irteerak neutralizatuak izango dira
Irteeraren ordutegia mailaz maila:

MAILA JAIO-URTEA DISTANTZIA IRTEERA-ORDUA*
Mutil alebinak 2007-2008 1600 m 11:00
Neska alebinak 2007-2008 1200 m 11:10
Mutil benjaminak 2009-2010 800 m 11:20
Neska benjaminak 2009-2010 800 m 11:30
Aurrebenjaminak neska eta mutikoak 2011 400 m 11:40

*Parte hartzaile kopuruaren arabera aldaketak egon daitezke irteera orduetan.

Sariak: Parte hartzen duten guztien artean zozketatuko dira sariak

Suerta daitekeen min edo edozein eratako kalteei dagokienean , antolaketak ez du bere gain ezer hartuko

Parte hartu behar duzuenok, beheko galdetegia bete  Otsailak 21 baino lehen. Hala ere, izena ematea lasterketa bakoitza hasi baino 15 minutu lehenago ere onartuko da.

Otsailak 9ko partiduak

OTSAILAK 9KO PARTIDUAK

BENJAMINAK

3.MAILA  MUTILAK

3 IBAI IKASTOLA B        3 2 K LARRAMENDI ILK A   lar.     10:00    DONOSTIA      Benta Berri  POL.

3 IBAI IKASTOLA A           3 JAKINTZA B     lar.         11:00    DONOSTIA  Benta Berri POL.

3.MAILA NESKAK

3 IBAI IKASTOLA B     3 JAKINTZA A    lar.   10:00    DONOSTIA         Benta Berri POL.

3 IBAI IKASTOLA A          3 SAN PATRICIO -B-        lar.     10:00     DONOSTIA  Benta Berri POL.

 4.MAILA  MUTILAK

IBAI IKASTOLA  AMASORRAIN “A”  lar.   09:50    DONOSTIA    BERIO-7

 4.MAILA NESKAK  

4 IBAI IKASTOLA     ESKIBEL lar.  09:00    DONOSTIA   PAKO YOLDI KIROLDEGIA

ALEBINAK

5.MAILA NESKAK

5 IBAI IKASTOLA 1K     5 1K SAN PATRICIO      lar.      10:30    DONOSTIA Egia POL.

 5.MAILA MUTILAK

IBAI IKASTOLA – SUMMA ALDAPETA A  Sábado   11:40  HONDARTZA campo 9  DONOSTIA

6.MAILA NESKAK

ATSEDENA

6.MAILA MUTILAK

6 1K CLARET IKASTOLA A              6 IBAI IKASTOLA   9:30 Mariaren Bihotza